Welcome to Oficial Paraipan Server CS:S IP : 93.114.50.246:27015
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Imi pare rau :(((((( B_160x400_T1_F-2

Imi pare rau :((((((

+2
lup
MILKA
6 participanți

In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Imi pare rau :((((((

Mesaj  MILKA Mier Aug 05, 2009 8:55 am

Fratilor imi pare foarte foarte rau ,dar eu am sa parasesc clanu din modive bine stiute:(((

SaKaL a fost dat afara din cauza mea :(((( ca am jucat eu :(( deaceia nu pot suporta cand pe cineva cade o vina si el nici macar nu a fost devina , asa ca am luat hotararea sa plec din clan pentru ca *EU AM JUCAT CU BHOP* nu el ... tot din cauza mea nu mai are *TERRY STEAM ORIGINAL CA I-AM DAT EU UN BHOP* din cauza mea sau intamplat multe :((

P.S : a fost foarte frumos inpreuna cu voi cand clanu a trecut prin momente grele stiti foarte bine , voi mai ajutat mai ales ,SKEITH ,PSYCHO,si tu LUP, cand in clanu vechi oamani incepeau sa plece si voi mati sprijinit pana la un momendat cand am desfintat clanu .

ADIO dar raman cu voi :) poate in viitor am sa ma rentorc la FRATI MEI :)

Salutare tuturor:)
MILKA
MILKA

Number of posts : 53
Age : 30
Localizare : TULCEA
Registration date : 09/04/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  lup Mier Aug 05, 2009 1:20 pm

Bro faci ce vrei ...dar esti bine venit oricand!
lup
lup
Moderator
Moderator

Number of posts : 139
Age : 35
Localizare : vs
Registration date : 22/03/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  *GTT*| ๖ۣۜPﮗ¥๖ۣۜCHØ Mier Aug 05, 2009 2:52 pm

de unde putem sti noi daca tu ai jocat cu bhop plm cum ii zice dar mie mia spus multi ca sakalu e codat acu nush ce sa cred acu daca vrei sa pleci asta e dar poate vei reveni napoi oricand esti bn venit hai tot rau spre bn nu !!!! dar nush ai fost cam aspru cu tine bro acu asta e cum crezi ca tie mai bn dar am cam ramas fara cuvinte oricum ramanem fratii nu ????? sper !!!
*GTT*| ๖ۣۜPﮗ¥๖ۣۜCHØ
*GTT*| ๖ۣۜPﮗ¥๖ۣۜCHØ

Number of posts : 19
Age : 34
Localizare : Topoloveni
Registration date : 23/07/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  AzKat Mier Aug 05, 2009 7:05 pm

bye bye si te asteptam inapoi :) si da ai fost cam prea dur cu tn...

AzKat

Number of posts : 37
Age : 34
Localizare : Orastie
Registration date : 16/07/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty RE

Mesaj  1Havelin Sam Aug 08, 2009 4:05 pm

LOL nu vreau sa par insensibil dar ati putea face o telenovela
1Havelin
1Havelin

Number of posts : 74
Registration date : 22/03/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  GTT*zAmoRa* Sam Aug 08, 2009 6:38 pm

Hevelin are dreptate :|... poate vi sau intamplat unele lucruri ... dar milka eu as dori sa iei in considerare bine acest amanunt :| nu cred ca dintr-o greseala ca aceasta ar trebui sa ne "parasesti" oricum respect pentru lup ca nu ma scos inca din clan cu toate ca am fost absent in ultimele zile dar numai imi merge placa de sunet si nu prea pot sa joc fara sonor.
Apropo voi numai ati avut nici un meci de cand l-am jucat pe primu ? :| nu mi se pare normal pentru un clan care are vechime cateva luni :|

GTT*zAmoRa*

Number of posts : 4
Registration date : 22/07/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  lup Dum Aug 09, 2009 1:16 pm

Am mai facut un meci dar nu sa pus ca au jucat aia codati si nu au avut tupeu sa ne dea demourile lol!

Dar deocamdata o sa trebuiasca sa ne readunam ...au fost plecati multi (inclusiv eu ) si sa facem antrenamente !

Zamora eu nu o sa scot persoane din clan pt ca au avut treaba ... noi jucam cs:source de placere nu luam salariu pt asta !exista treburi mai importante!
lup
lup
Moderator
Moderator

Number of posts : 139
Age : 35
Localizare : vs
Registration date : 22/03/2009

Sus In jos

Imi pare rau :(((((( Empty Re: Imi pare rau :((((((

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum